2017’de Akıllı Gözlem İçin En İyi Apple Watch Uygulamaları

En iyi Apple Watch uygulamaları listesi sürekli olarak güncellenmektedir. İşte ne iPhone smartwatch incelemesi yapmaktayız.

Apple Watch şimdi Apple Watch 2’nin yerini almış durumda ve bu çok çekici iPhone smartwatches, Watch OS 3 başlattıktan sonra 2017’de gerçek potansiyellerini uygulamalar ve oyunlarla görüyor.

Bu, yepyeni bir ürün kategorisi olması gerçeğidir, bu yüzden orada en iyi akıllı gözetleme seçeneklerinden biri olsa da Apple CEO’su Tim Cook bile hala “öğrenme modunda” olduğunu itiraf ediyor.

Bunu da Oku : Apple, AR Gözlüğünde Çalışan Nasa Mühendisleri Var

Yeni Apple Watch sahiplerinden duyduğumuz bir numaralı soru “Eh, hangi uygulamaları ilk önce indirmeliyim?” Bu sorguyu daha kolay cevaplamak için, kapsamlı bir Apple Watch uygulamaları listesi hazırladık.

İşte en iyi uygulamalar, Android Wear için en iyi uygulamalar ve Pebble için en iyi uygulamalar seçimimiz. Doğru uygulamalarla güzel saatiniz çok daha fazla olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz