8 Ay Pil Ömürlü Aktivite Takipçisi

Fransız firması Withings, GO isimli ürünüyle e-ink teknolojisini spor aktivitesi takibi yapanların emrine sunuyor.

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında önemli bir yer tutan aktivite takipçilerine bir yenisi eklendi. Withings Go ismi verilen cihaz, e-ink ekranlı yapısı ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

İsterseniz beliniz, isterseniz kolunuza sabitleyebildiğiniz Withings Go ile adımlarınızın yanı sıra katettiğiniz mesafeleri, uyku düzeninizi ve gün içindeki diğer hareketli aktivitelerinizin takibini yapabileceksiniz. ink ekranının haricinde ürünü ön plana çıkaran bir diğer etmen ise batarya ömrü. Withings Go tam 8 aylık batarya ömrüyle dikkat çekiyor.

Bunu da Oku: Withings Activité Steel Duyuruldu!

Atılan adımdan yakılan kaloriye kadar diğer bir çok özelliği de içerisinde barındıran cihaz, istatistiki veriler olarak da hareketlerinizi kontrol altında tutabiliyor. Ayrıca, yüzerken bile vücudunuza tutturabileceğiniz bu cihazla ölçümler yapabilmeniz mümkün.

Ürünü kullanmak için Withings Health Mate uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerektiğini de hatırlatalım. Ürünün Mayıs-Haziran aylarına kadar piyasaya sürülmesi beklenirken fiyatının ise 50-70 euro arasında değişiklik gösterebileceği belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz