Apple Watch 2 Yüzde 40 Daha İnce Olacak!

Apple Watch 2 henüz net bir şekilde belli olmasa da haberler gelmeye devam ediyor. Son gelen haberlere göre Apple Watch 2 daha ince bir tasarıma sahip olacak.

Apple akıllı saati Apple Watch için henüz resmi bir satış rakamı dahi açıklamamışken otoriteler Apple Watch 2 üzerinde konuşmaya devam ediyor. Son gelen haberlere göre Apple Watch 2’nin şuanki modele göre yüzde 20 ile yüzde 40 arasında daha ince bir yapıya sahip olacağı iddia ediliyor.

Bunu da Oku : Apple Watch 2 Bekleyenlere Kötü Haber!

Bilindiği üzere Apple geçtiğimiz ay bir etkinlik yaptı ve bu etkilikte merakla beklenen Apple WAtch 2 tanıtılmadı. Bu bakımdan gözler WWDC 2016‘ya çevrildi ve artık Apple’ın bu etkinlikte iPhone 7 ile birlikte Apple Watch 2‘yi tanıtmasına kesin gözü ile bakılıyor. Bu yüzden de sürekli bir şekilde Apple Watch 2 iddiaları geliyor.

MacRumors‘un elde ettiği bilgilere göre Apple Watch 2 şuanki modele göre yüzde 20 ile yüzde 40 arasında daha ince bir tasarıma sahip olacak. Bununla birlikte Apple Watch 2‘nin Apple S2 işlemci birimi ve daha güçlü bir batarya ile geleceği de yine elde edilen bilgiler arasında. Bu bilgiler ile birlikte daha önce gelen FaceTime, daha hızlı ve daha güçlü bir Wi-Fi’de iddialar arasında yerini alıyor.

Bakalım Apple beklenildiği üzere WWDC 2016’da yeni nesil Apple Watch’u tanıtacakmı. Yeni nesil diyoruz çünkü yeni modelin Apple Watch S olarak gelme ihtimali de daha önce gündeme gelmişti.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz