Apple Watch için Büyük Kayışlar Satışa Çıktı!

Apple, akıllı saati Apple Watch’un kalın bileklerde kullanılmasını sağlamak için büyük kayış seçeneklerini satışa çıkardığını duyurdu. 

Apple Watch için 38mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı kasa yapısı ve kayış seçenekleri ile birçok kişiselleştirebilme seçeneği bulunurken Apple, akıllı saati için daha büyük kayışların da satışa sunulduğunu duyurdu.

Daha önce Apple Watch ile sunulan kayışlar 38mm için Small/Medium olarak 130mm ile 180mm arasında bir uzunluk sunarken 42mm için Small/Medium olarak 140mm ile 185mm arasında bir uzunluk sunuyordu. Şimdi ise bu kayışlara ek olarak Medium/Large ve Large/Xlarge kayış seçenekleri de eklenerek kayış uzunlukları 245mm‘ye kadar çıkmış oldu.

apple watch kayış

Daha önce 38mm ve 42mm olarak her iki kasa tipi için sadece S/M kayış seçeneği bulunurken şimdi ise S/M – M/L ve M/L – L/XL olarak iki farklı kayış seçeneği sunuluyor. Yani ilk kayış seçeneği Small’dan Large’a kadar ayarlanabilirken ikinci seçenek ise Medium’dan Xlarge’a kadar ayarlanabiliyor. Bu da 38mm kasa yapısı için 130mm ile 210mm arasında bir uzunluk sunarken 42mm kasa yapısı için 145mm ile 245mm arasında bir uzunluk sunulmasını sağlıyor.

Güncellemeler Apple Türkiye sayfasında da yapılmış durumda. İsteyen Apple Watch kullanıcıları Apple üzerinden büyük kayışlardan birini rahatlıkla seçebilir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz