Apple Watch için Google Haritalar Çıktı!

Google, iOS Haritalar uygulaması üzerinde yaptığı bir güncelleme ile servisine Apple Watch desteği getirdiğini açıkladı. İşte, Apple Watch için Google Haritalar uygulaması.

Apple‘ın popüler akıllı saati Apple Watch her gün yeni bir uygulamaya ev sahipliği yaparken son gelen uygulama ise rakibi Android Wear‘ın sahibi Google’dan geldi. Google’ın Apple Watch’a getirdiği uygulama ise popüler harita servisi Google Haritalar oldu.

Sadece yol tarifi yapıyor!

Google tarafından iki gün önce yapılan bir güncelleme ile Google Haritalar iOS uygulaması Apple Watch desteğine kavuşurken gelen bu uygulama harita servisinden çok yol tarifi servisi olarak çalışıyor. Uygulamanın bu yol tariflerini gösterme şekli ise sadece metinsel olup herhangi bir görsel ya da sesli ikaz mevcut değil.

Şuan için sadece kullanıcıların seçtikleri konum için yol tarifi veren Apple Watch uygulaması aynı zamanda ev ya da iş gibi yerleri yer imlerine ekleyerek kullanıcısına kolaylık da sağlayabiliyor. İlerleyen zamanlarda Apple Watch için Google Haritalar uygulamasının mobil de olduğu gibi birçok özelliğe kavuşması yüksek ihtimaller arasında.

Apple Watch sahibiyseniz hemen buradan devam ederek Apple Watch için Google Haritalar uygulamasını indirip deneyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz