Apple Watch İçin Google Haritalar ‘Gelecekte’ Geri Dönecek

Dün, birkaç büyük uygulamanın Apple Watch’e olan desteğini düşürdüğünün fark edildiği bildirildi. Bunun nedenini bilmiyordum ve önceki raporu kaçırdıysanız, desteklerini bırakan uygulamalara Google Haritalar, Amazon ve eBay dahildir veya en azından su an bilinenler bunlardı.

İyi haber su ki, Apple Watch’te Google Haritalar’a güvenirseniz, tarih sağlanmasa da, uygulamanın geri döneceğini memnuniyetle karşılıyor olacaksınız. Bir Google sözcüsü, AppleInsider’a verdiği demeçte “Apple Watch desteğini en son iOS sürümümüzden kaldırdık, ancak gelecekte tekrar desteklemeyi umuyoruz” sözleriyle aktarıldı.

Bunu da Oku : Fitbit İncelemesi

Bununla birlikte, Apple Watch kullanıcılarının beklemek zorunda kalacakları konusunda hiçbir açıklama yapılmadı. Alternatif olarak, Apple Watch’te desteklenen diğer navigasyon uygulamaları da vardır, böylece kesinlikle ihtiyacınız olsaydı bunlara dönüşebilirdiniz ancak o zamana kadar kullanıcılar sabırlı kalmaya devam edecektir.

Amazon ve eBay’ın sonunda Apple Watch’e, özellikle de oldukça kullanışlı bir açık artırma izleyicisine sahip eBay’a destek getireceğine dair planlar olup olmadığından emin değiliz, ancak göz önüne alındığında elimizden gelen izleri göz ardı edeceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz