Apple Watch iF Design Gold Award Ödülünü Kazandı!

Apple Watch henüz piyasaya çıkmamış olsa da tasarımı ve teknolojisi sayesinde iF Design Gold Award ödlünü şimdiden kazandı. İşte, Apple Watch’ın ödülü ve detayları.

MWC 2015 etkinliği son günü ile devam ederken bu etkinlikte birçok lider teknoloji firmasından akıllı saat haberleri aldık. Apple’ın etkinlikte bulunmaması sebebi ile bu hafta içerisinde herhangi bir haber duyamamış olsak da firmadan son anda nokta atışlı bir haber geldi.

Bunu da Oku : Apple Watch Ne Zaman Piyasada Olacak?

Gelen bilgilere göre Apple Watch henüz piyasaya çıkmamış olsa dahi iF Design Gold Award ödülünün sahibi oldu. Akıllı saatin bu ödülün sahibi olmasındaki sebep ise jürinin Apple Watch hakkındaki deri ve metal karışımının bireysel moda ürünlerinde bu şekilde bir teknoloji ile birleştirilmesi ve bunun sonucunda keyifli bir deneyimin ortaya çıkması şeklindeki yorumu.

1954 yılından bugüne kadar 2000 den fazla ürünün kazandığı iF Design Gold Award ödülü aslında Apple’ın garajında çok sayıda mevcut. Bu zamana kadar Mac, iPod, iPhone ve iPad gibi ürünleri ile tam 44 tane iF Design Gold Award ödülüne sahip olan Apple, yeni ürünü Apple Watch sayesinde bu sayıyı 45 yapmış olacak.

Bunu da Oku : Apple Watch Ne Zaman Tanıtılacak?

Henüz piyasaya çıkmayan Apple Watch ise 9 Mart‘ta görücüye çıkıp Nisan ayında 349 dolardan başlayan fiyatlar ile piyasaya sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz