Apple Watch’un Şarjı Artık Bitmeyecek

Geliştirdiği teknolojik aksesuarlarla adından söz ettiren Griffin firması, bu kez şarj sorunu yaşayan Apple Watch kullanıcıları için ürettiği ürünü duyurdu.

Teknolojik aksesuar ürünleri üreticisi Griffin, Apple Watch kullanıcılarına ilaç gibi gelecek bir ürünü CES 2016‘da tanıttı.

Griffin şirketinden yapılan açıklamada Travel Power Bank adı verilen ürün ile Apple Watch‘u üzerinde bulunan manyetik batarya doldurma alanında kolaylıkla şarj edebileceksiniz. Bir anahtarlık boyutunda olan ürün, 800 mAh gücünde saate manyetik alanla bağlanarak hareket halinde bile Apple Watch‘u şarj edebilme özelliğine sahip. Apple Watch‘u yaklaşık 4 kez şarj edebilme yetisine sahip ürünün büyük ilgi çekmesi ve başarılı satış rakamları yakalaması bekleniyor.

Bunu da Oku: Apple Watch İçin Şarj Edebilen Kayış

Apple Watch‘un kendi şarj istasyonu üzerinden ya da MicroUSB girişinden şarj edilebilen Griffin Travel Power Bank, akıllı saatinin pilini sık sık bitirenler için önemli bir eksikliği gidermiş oluyor. 2016’nın yaz aylarında satışa sunulması beklenen ürünün satış fiyatının ise 70 ABD doları olduğu şimdiden açıklanmış durumda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz