Aşk Karın Doyurmuyor Ancak Bu Saat Doyuruyor!

Japon hazır gıda firması Bento öyle bir işe imza attı ki duyunca şaşıracaksınız. Geliştirilen Bento Watch isimli akıllı saat kullanıcısının karnını doyuruyor.

Akıllı saatlerin bir uçmadığının kaldığı bu günlerde bu ürünler daha neler yapabilecek diyenlerdenseniz birazdan okuyacaklarınız sizde şok etkisi yaratacak. Bir saat düşünün, bu saatin akıllılığı kullanıcısı acıktığında karnını doyurabileceği yiyecekler ile dolu olması olsun. Düşünemediniz değil mi?

Bunu da Oku : Nixon’dan Su Geçirmeyen Akıllı Saat!

Japon hazır gıda firması Bento nedendir bilinmez ancak hazır gıda sektörüne bambaşka bir soluk getirecek bir ürün geliştirdi. Bento Watch isimli bu ürün içerisinde yüksek kalorili yiyecekler bulunduran ve kullanıcısı istediği zaman ufak bir tabağa dönüşebilen bir akıllı saat. Bento Watch sadece tabak sunmakla kalmıyor  aynı zamanda yiyeceklerin yenilebileceği bir de aparat sunuyor.

Takii Seeds isimli bir teknoloji firması ile işbirliği yaparak geliştirilen Bento Watch, saat kadranları ile birlikte açılır kapanır bir de saat camına sahip. Bu cam açıldığında yiyeceklerle ile baş başa kalan kullanıcı neyse daha fazla uzatmaya gerek yok. Yukarıdaki videodan Bento Watch ve yapabildiklerini izleyebilir ve ulan şu Japonlar var ya!!! diye devam edebilirsiniz. Bu arada üründen sadece 1 adet geliştirilmiş.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz