Bayanlara Özel Hem Şık, hem Akıllı Takılar

Yeni tasarımlarıyla dünyanın ilgisini çeken Mira isimli firma, teknolojiye ayak uydurarak bayanlara yönelik akıllı takı ürünlerini CES 2016’da dünyaya duyuruyor.

Geçtiğimiz CES fuarında görücüye çıkan Mira akıllı takı ürünleri yeniden kullanıcılara akıllı bir bilezik tasarımı ile çıkmaya hazırlanıyor.

Henüz fiyatı açıklanmayan Mira isimli firma, Swarovski etkileriyle bezenmiş akıllı takıları piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor. Teknolojiyle güçlendirilmiş çok şık bir stil geliştiren Mira, kadınların daha sağlıklı ve daha mutlu yaşamasına yardım etmeyi taahüt ediyor. 2016 CES Fuarı’nda Mira iki yenilikçi özel tasarımı görücüye çıkarttı. Mira Vivid Wellness Bracelet ismiyle akıllı bilezik, Mira Vivid Wellness Pendant ismiyle ise kolye ucu çıkartarak teknoloji dünyası kadar moda çevreleri tarafından da yakından takip edilecek yeniliklere imza atacak.

Akıllı telefon yardımı ile adımsayar, uzaklık hesaplamaları ve yakılan kalorilerin takibini yapıp ayrıca kullanıcıya sık sık motive edici mesaj atabilme özellikleri Mira akıllı takılarında yer alacak. 2015 yılında görücüye çıkan ilk tasarımlardan daha derli toplu ve daha şık görülen bu akıllı takı ürünlerine bayanların büyük ilgi göstermesi ise kaçınılmaz…

2016 yılının açıklanmayan bir tarihinde satışa sunulacak olan bu akıllı takı ürünlerinden Mira Vivid Wellness Bracelet bileziğin fiyatının 169 dolar, Mira Vivid Wellness Pendant kolye ucunun ise 250 dolar olduğu açıklamalarda yer aldı.

vivid-pendant-3-1452013363-QuVq-column-width-inline

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz