Blocks Akıllı Saat Kickstarter’da Amacına Ulaştı!

Modüler akıllı saat projesi Blocks nihayet Kickstarter üzerinde fon toplamaya başladı ve iki gün içerisinde belirttiği miktarın yaklaşık 3 katı kadar destek elde etti.

Geçtiğimiz günlerde tak-çıkar modüler akıllı saat projesi Blocks‘un sosyal medya duyuru platformu Thunderclap üzerinden bir kampanya başlattığını ve ardından da 13 Ekim‘de Kickstarter üzerinden fon toplamaya başlayacağını duyurmuştuk.

Bunu da Oku : Blocks Akıllı Saat Fon Toplamaya Başlıyor!

Başlangıç fiyatı 195 dolar!

13 Ekim’de Kickstarter‘da fon toplamaya başlayan Blocks istediği desteği 250 bin dolar olarak belirtirken destekçilerinden istediği yardım miktarını ise 5 dolar ile 7800 dolar arasında konumlandırmış. Bu fiyatlandırma içerisinde giriş seviyesi bir Blocks akıllı saatin fiyatı ise 195 dolar olarak gösterilirken ek parçalar ve ek modüllerle birlikte bu fiyat yükselerek gidiyor.

Şuan için 2336 destekçi ile birlikte toplamda 676 bin173 dolar fon toplayan Blocks akıllı saat istediği miktarı 2 gün içerisinde geçmiş durumda. Fon toplamak için hala 35 günü bulunan Blocks akıllı saat bu fonu muhtemelen milyon dolar seviyesine çıkaracak.

20 Kasım itibari ile bitecek olan fonlamanın ardından destekçilerine ürünleri gönderecek olan Blocks teslimat tarihini tam olarak belirtmese de teslimatlar promosyon ürünleri için Kasım ve Aralık ayı olurken akıllı saatlerin için Mayıs 2016 olarak belirtilmiş durumda.

Hemen buradan da Kickstarter’a ulaşarak Blocks akıllı saatin detaylarına ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz