Daha Eğlenceli Golf ve Kriket İçin SlamDunq

SlamDunq uygulaması ile golfseverler ve kriketseverler yaptıkları sporu en ince detayına kadar hesaplayıp oyunun keyfine varabilecekler.

Samsung Gear 2 saatleri ile entegre çalışabilen golf ve kriketseverler için geliştirilen SlamDunq uygulaması ile Garmin‘in ve Zepp‘in benzer uygulamalarındaki verimi kolayca alabilirsiniz.

Golfseverler arasındaki yeni trend olan vuruş açılarınızı, vuruş hızınızı ve topunuzun deliğe ulaşma hızını denetleyebildiğiniz uygulamaların en yenisi SlamDunq, iyi bir alternatif yaratıyor.

Bunu da Oku: Golf Hastalarına Özel Kusursuz Bileklik

Samsung Gear S2‘nin nimetlerinden yararlanarak tıpkı Zepp gibi size ufak bir golf kursu da verebilen uygulama golfün yanında kriket oyuncuları için de benzer özelliklerin kullanılmasını sağlayabiliyor. Bu iş için Samsung Gear S2 gibi hassas sensörlere sahip bir ürünün biçilmiş kaftan olacağını belirten yetkililer ise kolay ulaşılabilmesi açısından SlamDunq‘ın özellikle golfseverler arasında hızlı yayılacağının tahmin edildiğini konuşuyor.

SlamDunq‘un bir diğer öne geçtiği durumun ise uygulama içi grafiklerinin rakiplerine göre daha başarılı ve daha anlaşılır görüntüler verdiği yönünde…

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz