Denizde Yüzerken Müzik Dinleyebileceksiniz

Sony’nin Walkman efsanesinin son ürünü, denizde yüzerken müzik dinleme keyfini yaşayabilmeyi vaadediyor…

Spor yaparken ya da herhangi bir aksiyon içerisindeyken müzik dinlemek herkes için eğlencelidir. Ancak denizin içinde yüzerken kulaklıkla müzik dinlemek bu eğlenceyi bir kat daha yükseğe çıkartıyor.
Sony Walkman NW-WS413 modeli ile denizin içinde bile müzik zevkini yaşayabileceğimizin müjdesini verdi. Kulağa tam oturan yapısı sayesinde konforun da doruklarına ulaştıran kulaklık, üzerindeki dahili kontrolleriyle şarkı değiştirme, ses açıp kısma özelliklerini de halledebiliyorsunuz.
45 derece sıcakta -5 derece soğuğa ve 2 metreye kadar 30 dakika süreyle tuzlu suda kalabilme dayanıklılığı bulunan Sony Walkman NW-WS413 beklenenden fazlasını vermeye devam ediyor. Her iki kulaklıkta da bulunan mikrofonlar sayesinde dış dünyadan soyutlanmadan müzik dinleyebildiğiniz ürüne USB ile bilgisayara bağlayıp sürükle bırak kolaylığı ile şarkı yükleyebiliyorsunuz.
4 GB dahili hafızalı Sony Walkman NW-WS413 3 dakikalık şarjla 60 dakikalık kullanım sağlamasıyla ezberleri bozarken tam şarj ile 12 saat kesintisiz kullanılabiliyor. Türkiye piyasasına da giren ürün yaklaşık 250 TL civarında…

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz