Facebook Messenger Apple Watch Desteğine Kavuştu!

Facebook popüler mesajlaşma uygulaması Messenger’ın iOS versiyonunu güncelleyerek servise Apple Watch desteğini getirmiş oldu. İşte, Apple Watch için Facebook Messenger detayları.

Popüler mesajlaşma uygulamaları ilk başta akıllı saatler için ufak ekranda mesajlaşma mı olur, klavyesi dahi yok deseler de bir bir bu kervana katılıyor. Geçtiğimiz haftalarda Skype Android Wear‘a, BBM Apple Watch’a gelmiş ve WhatsApp‘ın kulağını çınlatmıştık.

Bunu da Oku : BBM, Apple Watch’a Geldi!

WhatsApp’tan ses yok ancak onun kadar popüler olan ve 700 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan Facebook Messenger dün itibari ile Apple Watch desteğine kavuştu. iOS uygulamasının güncellenmesi ile Apple Watch desteğine kavuşan Facebook Messenger akıllı saat üzerinden 5 farklı iletişim kurma yolu sunuyor. Bunlar ise sesten metine çevirme ile mesaj, direk sesli mesaj, hazır cevaplar, emojiler ve yapışkanlar.

facebook messenger apple watch 2

Apple Watch için gelen Facebook Messenger uygulamasında mesajlaşma işleminin dışında konum paylaşma özelliği de bulunurken uygulamanın tasarımı diğer mesajlaşma uygulamalarına benzer bir tasarıma sahip.

Eğer Apple Watch sahibiyseniz ve Facebook Messenger kullanıyorsanız akıllı saatiniz üzerinden uygulamayı denemek ve kullanmak için buradan devam edebilir ve indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz