Facers’ın Daily Mix, Android Wear 2.0 Kullanıcılarına Her Gün Yeni Bir Saat Yüzü Sunacak

Akıllı gözleminizdeki yüzleri karıştırmak istiyorsanız, Facer’ın sunduğu yeni özellik, her gün taze bir tasarımdan yararlanmanıza olanak tanıyor.

Bileklerinde bir Android Wear 2.0 veya Tizen cihazına sahip kullanıcılar, yaklaşık 20.000 tasarıma erişebilecek. Daily Mix, fark edilmeden yüzlerine erişmenize yardımcı olacak bir platform sağlamayı amaçlıyor. Peki, nasıl işliyor?

Bunu da Oku:  Garmin Vivosmart 3

Günün başında cihazınıza her döndüğünüzde, üç kez hafifçe dokunmanız Daily Mix’i ortaya çıkaracaktır. Yüzü döndürmek için esas olarak bir akıllı gözetleme yüzü slot makinesi gibi çalışan 10 jeton verilecektir. Tutmaya karar verdiğiniz kişi siz onu değiştirmeye karar verinceye kadar veya ertesi gün madalyonun dolduruluncaya kadar orada kalacak.

Hepsi var, gerçekten var, muhtemelen bir saat yüzünün seçilmesinin ağrısız ve hızlı bir süreç olması gerektiği düşünüldüğünde muhtemelen olumlu bir şey. Bazı yeni yüzlerde karışmak için iyi bir yoldur, aynı zamanda uzun vadede bileğinizin üzerine yapıştırmak istediğiniz tasarımları görmenin daha basit bir yoludur.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz