Fitbit Blaze için WhatsApp Geldi!

Fitbit’in CES 2016’da tanıttığı akıllı saati Fitbit Blaze, Android uygulamasında yapılan bir değişiklik ile artık WhatsApp mesajlarını kullanıcısına gösterebiliyor.

Akıllı saat pazarının giderek karıştığı bu dönemde popüler aktivite takipçi markası Fitbit, Apple Watch rakibi akıllı saati Fitbit Blaze’i CES 2016‘da göstermiş ve ardından satışa sunmuştu. Akıllı saatine her geçen gün yeni özellikler ekleyen Fitbit şimdi ise mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilen bir sistem ile WhatsApp mesajlarını akıllı saat üzerine taşıdı.

Bunu da Oku : Fitbit’in Apple Watch’a Cevabı Blaze!

Fitbit Android uygulaması üzerinde yapılan metin bildirimleri ayarları sayesinde kullanıcılar Fitbit Blaze üzerinde WhatsApp mesajlarını görebiliyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde akıllı saatleri üzerinden sadece WhatsApp değil Skype ve Google Hangouts gibi mesajlaşma servislerini de aktif ederek kullanabiliyor.

fitbit blaze whatsapp bildirim

Fitbit‘in geçen hafta yaptığı bir güncelleme ile gelen metin bildirimlerinin dışında arama ve takvim bildirimleri de yer alıyor. Fitbit Blaze bu özellikler sayesinde de gelen aramaları ve takvimde bulunan belirli günleri ekranı üzerinden kullanıcısına sunabiliyor. Yeni gelen bu özelliklerin aktif edilmesi ise tamamen kullanıcıya ait.

Fitbit‘in akıllı saati için uygulamaları desteklemesi yerine böyle bir hamle yapması kullanıcıları tarafından memnuniyetle karşılansa da uygulama geliştiricilerinin bu duruma nasıl karşıladığı henüz bilinmiyor.

Güncellenen Fitbit Android uygulamasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz