Fitbit Patlayan Bir Flex 2’yi Araştırıyor

Milawaukee’deki bir kadın, ABD’de Fitbit Flex 2’nin bileğinde patladığını iddia ediyor, bu nedenle fitness izleyicinizin takılmaya devam etmesi güvende mi?

Fitbit Flex 2’yi giyen kadın Dina Mitchell, üründen ikinci derece yanıklara uğradı ve tıp uzmanları “yarasından plastik parçalarını seçmek” zorunda kaldılar.

Fitbit, TechRadar’a verdiği demeçte, “Bu tür şikayetlerin farkında değiliz ve insanlar için Flex 2’yi giymeyi bırakmamız için hiçbir neden görmüyoruz. Mümkün olduğunca ek bilgileri paylaşacağız.”

Fitbit açık bir şekilde konuyu ciddiye alıyor ve sorunu hemen soruşturuyor.

Bunu da Oku :  Spotify Yeni Donanım Girişimi

Bu, lityum esaslı şarj edilebilir pilli herhangi bir teknolojinin çok sınırlı senaryolarda ateş yakalamak için küçük, küçük bir şansa sahip olabileceğine dair çok ciddi bir hatırlatmadır. Sadece Samsung Galaxy Note 7 ve kötü ithal edilmiş teknoloji değil.

Flex 2’yi giymekten vazgeçmeyin sana kalmış ve bu konudan emin olduğun durum tekrar olmayacak. Fitbit, insanların takipçileri takmayı bırakmasının hiçbir sebebi olmadığını düşünüyor, ancak bu zihninizi dinlendirmiyor olabilir.

Fitbit’in açıklaması şöyle devam ediyor: “Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği bizim en önemli önceliğimiz olduğu için Bayan Mitchell’in Flex 2 hakkındaki raporundan oldukça endişe ediyor ve ciddiye almalıyız.

“Fitbit ürünleri sıkı standartlara uygun olarak tasarlanıp üretiliyor ve kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamak için kapsamlı dahili ve harici testlerden geçiriliyor.”

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz