Formetre Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu!

İzmirli yerli girişimlerden Formetre giyilebilir teknoloji ürünlerinin ikincisi olan akıllı bilekliğini satışa sundu. Ürün, aktivite takibinden diyetisyenliğe kadar birçok özellik sunuyor.

Adını daha önce geliştirmiş olduğu aktivite takipçisi ile duyduğumuz İzmirli giyilebilir teknoloji markası Formetre bu alandaki ikinci ürünü olan akıllı bilekliğini geçtiğimiz ay satışa çıkardı. Formetre akıllı bileklik aktivite takipçisi, uyku takipçisi, spor antrenörü ve diyetisyen olarak görev yapabiliyor.

Bunu da Oku : Formetre Aktivite Takipçisi ve Özellikleri!

Siyah ve turuncu renk karışımı ile tek renk olarak satışa sunulan Formetre akıllı bileklik üzerinde dokunmatik OLED bir ekran bulunduruyor ve yapılan tüm aktivite bilgilerini bu ekran üzerinden sunabiliyor. Akıllı bilekliğin sunduğu aktivite bilgileri arasında ise kullanıcısının attığı adım, yaktığı kalori, gittiği mesafe ve hedefini gerçekleştirme oranı gibi özellikler yer alıyor. Ürün bu özellikler ile beraber uyku takibi de yaparken kullanıcısının uyku kalitesini de gösterebiliyor.

Formetre akıllı bilekliğin diğer yapabilecekleri arasında spor antrenörü olarak 35 dakikalık egzersizler sunmak yer alıyor. Ürün yapılan bu egzersizlerin de takibini yapabilirken aynı zamanda diyetisyen özelliği ile de kullanıcısının beslenme ve yemek alışkanlıklarını da kontrol edebiliyor.

Tüm bu takip edilen bilgileri iOS ve Android uygulamasına Bluetooth yardımı ile ulaştıran Formetre akıllı bileklik 7 güne kadar batarya ömrü sunuyor. Ürünün şarj olma şekli ise başlığın bileklikten çıkartılıp herhangi bir USB kaynağından rahatlıkla şarj ederek gerçekleşiyor. Bu özelliklerin dışında titreşimli alarm modu ve suya karşı dayanıklılığı bulunan Formetre akıllı bileklik 99 liralık fiyatı ile alıcı bekliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz