Fossil Q54 Pilot Akıllı Saat Tanıtıldı!

Ünlü saat üreticisi Fossil CES 2016’da sahneye çıkarak yeni akıllı saati Q54 Pilot’ı tanıttı. İşte, Fossil Q54 Pilot akıllı saatin detayları.

Fossil geçtiğimiz yıl Ekim ayında girdiği giyilebilir teknoloji pazarında, CES 2016‘da tanıttığı yeni akıllı saati Q54 Pilot ile vites yükseltmeye devam ettiğini açıkladı. Analog ve klasik Fossil tasarımına sahip olan Q54 Pilot takip edenlerin bildiği üzere Q Grant modeline oldukça benzeyen bir ürün.

CES 2016’dan : Casio Android Wear’lı Akıllı Saatini Tanıttı!

Fossil Q54 Pilot ne Android Wear benzeri bir işletim sistemine ne de dokunmatik bir ekrana sahip. Ürünün akıllı saat olarak yapabilecekleri ise kullanıcısının attığı adımı, yaktığı kaloriyi ve gittiği mesafeyi ölçmesi ve üzerinde bulunan renkli LED ışık sayesinde akıllı telefonlardan gelen bildirimleri uyarı şeklinde gösterebilmesi.

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla entegre bir şekilde çalışabilen Fossil Q54 Pilot için klasik tasarımlı yarı akıllı saat diyebiliriz. Farklı kayış seçenekleri ile gelecek olan Fossil Q54 Pilot akıllı saat bu kayış seçeneklerine göre 175 dolar ile 215 dolar arasında bir fiyat ile kullanıcısını bekleyecek. Akıllı saatin çıkış tarihi ise önümüzdeki ilkbahar ayları.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz