Garmin Vivosmart 3

Garmin Vivosmart 3 ile yeni Fenix ​​5 saatlik ordusunu açığa çıkardığı için Garmin, fitness izleyicisine geri döndü. “Ancak Vivosmart 2 nerede kaldı?” Biz ağlarız. Eh, Vivosmart HR + türünden biri bu rolü doldurdu, ancak yeni tracker Garmin’den biraz da bir adım ötesi.

Garmin, VO2 Max’i egzersiz algılama, sayım ve tabii ki bir kalp atış hızı izleyicisinin yanında takibe başlarken, spor hala gündemde. Ancak aynı zamanda stres takibi, rehberli solunum egzersizleri ve uyku izleme ile günlük sağlıklı yaşam üzerine daha fazla odaklanılmıştır. Bu, Fitbit Alta HR’yi de içeren Fitbit’in en sonuncusu ile başa başlamak için açıkça tasarlanmış bir giyilebilir.

İncelenen fiyat:
£ 130
Geçerli fiyatı kontrol et
Bunu da Oku: Suunto Spartalı Spor Bilek HR

Vivosmart HR + ‘nın bir özelliği olan GPS’i, sonuçta çalışan bir cihaz olarak yeni izleyicinin potansiyelini sınırlayarak bırakıyor. Garmin, fitness izleme pazarının en alt seviyesini hedefliyor. Fitbit, Misfit ve diğerleri için endişe duyacak bir şey var mı? Tasarım Vivosmart 3’ün işlevsel olmasına rağmen en güçlü takım değil. Dokulu lastik bant, öncüllerinden daha unibody bir görünüme sahip ve ekranın gizlediği ortada pürüzsüz bir siyah şerit bırakıyor. Siyah beyaz ekran, kapalıyken tamamen görünmez, ancak açıkken kısa ve eğri bittiğinde oldukça küçük.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz