GittiGidiyor Akıllı Saat Uygulamalarını Yayınladı!

Ülkemizdeki popüler alışveriş sitelerinden biri olan GittiGidiyor kullanıcılarına daha fazla mecradan ulaşmak adına akıllı saat uygulamalarını yayınladı.

Dünyaca ünlü e-ticaret devi eBay‘in ülkemizdeki kolu olan ve yine ülkemizde e-ticaret denildiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olan GittiGidiyor kullanıcılarına site üzerinden alım satım yapabilecekleri yeni bir mecra daha duyurdu.

Duyurulan bu mecra ise son dönemin en popüler ürünlerinden biri olan akıllı saatler. Hem Apple Watch hem de Android Wear cephesi için duyurulan GittiGidiyor uygulamaları şirket olarak i-Watch şeklinde isimlendirilmiş.

gittigidiyor apple watch

Kullanıcıların akıllı saatler üzerinden GittiGidiyor ile yapabilecekleri arasında ise alıcı ve satıcı olarak mesaj gönderebilme ve alabilme, ürün arayabilme, alınan ve satılan ürünleri kontrol edebilme ve açık artırmadaki ürünleri takip edebilme gibi işlemler yer alıyor. Kullanıcıların yaptıkları alışverişleri tamamlaması için ise akıllı telefonlarına dönmeleri gerekiyor.

Apple Watch ya da herhangi bir Android Wear akıllı saate sahipseniz hemen GittiGidiyor iOS ve Android uygulamasını indirerek akıllı saatinize yükleyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz