Google, Bir Hatayı Düzeltmek İçin Android Wear 2.0’ın Daha Kapsamlı Sürümünü Erteliyor

Android Wear 2.0 güncellemesini çok fazla geciktirmeden almayı umut eden smartwatch sahipleri için kötü haber: Google, nihai test sırasında ortaya çıkmış muhtemelen büyük bir hatadan sonra yükseltmeyi ertelemek zorunda kaldı.

Arama motoru devi 9to5Google’a yaptığı açıklamada, “Android Wear 2.0 güncellemesini Fossil Q Kurucusu, Casio Akıllı Outdoor İzleme WSD-F10 ve Bağlı Tag Heuer’a sunmaya başladık” diyor.

“Diğer cihazlar için, güncelleme, nihai testte bulunan bir hata yüzünden şu anda gecikiyor. Sorun çözülür çözülmez güncellemeyi kalan cihazlara ileteceğiz. ”

Bunu da Oku: Suunto Spartalı Spor Bilek HR

Söylemeliyiz ki, hatanın yeni keşfedilmesi biraz garip. Sonuçta, LG Watch Sport ve LG Watch Style, geçen ay raflara girdikleri andan itibaren üretici yazılımı çalıştırıyor.

Ne zaman yayılmaya başlayacağına dair hiçbir bilgi yok.

Maalesef Google, güncelleme ne zaman diğer cihazlar için güncelleme atmaya başlayacağını belirtmek için başarısız oldu ancak en azından hala yolda olduğunu ve yakında geleceğini biliyoruz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz