HTC Re Grip 2016’ya Ertelendi!

Daha önce de bir erteleme alan HTC Re Grip akıllı bileklik tekrar ertelendi. HTC’nin akıllı bilekliğinin yeni çıkış tarihi ise 2016 yılının başı olarak belirtildi.

HTC’nin MWC 2015‘te tanıttığı akıllı bilekliği Re Grip normal şartlar altında geçtiğimiz aylarda 199 dolarlık fiyatı ile satışa sunulacaktı. Temmuz ayında HTC’den gelen sağlık ve fitness odaklı bir açıklama akıllı bilekliğin çıkışını ertelemiş ürünün çıkışı 2015 sonuna kalmıştı. Şimdi ise firmadan akıllı bilekliği için yeni bir erteleme haberi geldi.

Bunu da Oku : HTC Re Grip Ertelendi!

Tayvanlı mobil üreticiden gelen bu ertelemenin sebebi ise yapılan açıklamaya göre Under Armour işbirliği ile yapılan sağlık sistemi Connected Fitness‘ın hala geliştirilememiş olması. Bu sağlık ve fitness platformunun hala geliştirilmeye devam edildiğini ve ürünler için en uygun hale getirilmeye çalışıldığını belirten HTC bu ekosistemi tam olarak 2016 yılının başında ürünler ile entegre edeceklerini ve bu yüzden bir erteleme olduğunun altını çizdi.

Akıllı bilekliğin gelişimi hakkında bir açıklamada bulunmayan HTC geliştirilen sağlık ve fitness platformu ile birlikte Re Grip‘in de satışa sunulacağını belirtti. Firma tam tarih vermese de Connected Fitness platformunun 2016 yılının başında ürünlerle entegre olacağını bilmemiz HTC Re Grip’in de 2016 yılının başında piyasada olacağını gösteriyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz