HTC Vive’ı İstanbul’da Deneyin!

HTC, Steam ile birlikte ortak olarak üzerinde çalıştığı sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive’ı kullanıcıların denemesi için İstanbul’a getiriyor.

Tayvanlı mobil üretici HTC, popüler oyun servisi Steam ile birlikte geliştirdiği sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive‘ı henüz piyasaya sürmedi ve en erken tarih olarak 2016 yılı gösteriliyor. Ancak HTC’de sanal gerçeklik gözlüğü için işler yolunda olacakki firma ürünü için tanıtım organizasyonlarına başladı. Bu tanıtımın bir ayağı da İstanbul’da olacak.

Bunu da Oku : HTC Vive Hakkında Her şey!

HTC‘nin Türkiye birimi tarafından getirilecek olan HTC Vive sanal gerçeklik gözlükleri Twitter üzerinden yapılacak bir yarışma ile sadece 50 kişiye deneme fırsatı verilecek. Merak edenler ve ürünü denemek isteyen kullanıcıların Twitter üzerinden “Kendini gerçek bir oyunun içerisinde bulsaydın ne yapardın?” sorusuna #HTCViveistanbul etiket ile en yaratıcı cevabı vermesi gerekiyor.

15 Eylül itibari ile başlayan HTC Vive yarışması 28 Eylül’de son bulacak ve değerlendirmenin ardından en etkileyici ve yaratıcı tweeti atan 50 meraklı kişi İstanbul’da sanal gerçeklik gözlüğünü deneme şansı yakalayacak. HTC Vive etkinliğinin İstanbul’un neresinde ve nasıl bir organizasyon ile yapılacağı ise henüz bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz