HTC’nin Akıllı Saati için Yeni İddia Geldi!

HTC’nin uzun süredir beklenen akıllı saati için Evleaks’tan bir iddia geldi. Evleaks’a göre HTC, akıllı saatini Nisan ayının sonunda satışa sunacak.

2014 yılının sonuna doğru Evleaks bir görsel paylaşmış ve HTC’nin akıllı saatinin o olduğunu söylemişti. Aradan neredeyse 2 yıl geçti ancak HTC’den henüz bir akıllı saat görmüş değiliz. Firma halen bu konu hakkındaki sessizliğini korusa da Evleaks yeni bir iddia ile karşımıza çıktı.

Bunu da Oku : HTC Akıllı Saat MWC 2016’da Tanıtılacak!

Şuan sanal gerçeklik gözlüğü üzerinde çalışan HTC, Evleaks’ın söylediğine göre hummalı bir şekilde akıllı saati üzerinde de çalışıyor. Twitter’dan HTC fanları için bir teselli olarak paylaşan Evleaks, HTC marka akıllı saatin Nisan ayı sonunda kullanıcıların bileğinde olacağını söyledi. Yani Evleaks‘a göre HTC’nin akıllı saati en geç Nisan ayı içerisinde satışa sunulmuş olacak.

Evleaks HTC akıllı saat için ara ara bu tür açıklamalar yapıyor ancak halen ardından bir icraat çıkmış değil. Ancak bu defa MWC 2016‘nın bulunması ve HTC‘nin burada akıllı saati tanıtma ihtimali çok yüksek duruyor. Bakalım daha öncede belirtildiği gibi HTC, yuvarlak ekrana sahip Android Wear‘lı bir akıllı saat ile karşımıza çıkacakmı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz