İki Ekranlı Akıllı Saat Geliştirme Aşamasında

Akıllı saatler konusunda sürekli bir gelişimin olduğu hepimizin malumu. Şimdilerde iki gencin girişimi çift ekranlı akıllı saat ile tanışın…

Akıllı saatin hızla hayatımıza girip yüksek satış rakamları elde etmesi ile ilgili tartışmalar halen devam ediyor. Şuana kadar herhangi bir probleme çözüm bulmuşluğu olmayan ve insan hayatına etkisi tartışılan akıllı saatlerin en güzel yanı sürekli gelişiyor olması…

Calgary Üniversitesi’nden Teddy Seyed isimli genç ile Dartmouth Koleji‘nden Daniel Vogel ile birlikte çift ekranlı akıllı saatin ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Henüz geliştirme aşamasında olan ve koli bandıyla birbirine tutturulan iki ekranlı akıllı saatin ilk çalışmasının gerçekleştirildiği kaydedildi.

Bunu da Oku: Pebble Akıllı Saatler İçin 5 Uygulama Önerisi

İkinci ekranın gövdesinden ayrılarak yanınızda taşımanızın sağlanması gibi farklı özellikleri barındıran çift ekranlı akıllı saat ile ilgili fazla detay bulunmuyor.

Doppio isimli bu çift ekranlı akıllı saatler ile ilgili detayların 7-12 Mayıs tarihlerinde CHI konferansında yapılacak tanıtımda ortaya çıkacağı belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz