İşte Bluboo Xwatch’un Fiyatı

Ucuz akıllı saat parolasıyla yola çıkan Bluboo Xwatch’un fiyatı belli oldu.

Akıllı saat piyasasının her geçen gün hızlanmasının ardından kullanıcılar hangi ürünü alıp almayacakları konusunda şüpheye düşüyor. Ucuz akıllı saat piyasasında ucuzluğu ile var olan Bluboo Xwatch‘un fiyatı oldukça cezbedici görünüyor.

Bir çok marka ve model tarafından çıkarılan ürünlerde özelliklerin fazla olmasının yanı sıra fiyatlar da kullanıcıların tercih sebebi oluyor. İşte bu konunun üzerine giden Bluboo Xwatch, tam da ekonomisini düşünenler için geliştirildi. 99 dolarlık fiyatıyla müşteri çekmeyi planlayan Bluboo Xwatch, özellikleriyle de pahalı akıllı saatler ile boy ölçüşüyor. MediaTek MT2601 1.2 GHz işlemcinin yanı sıra, 512 MB RAM, 4 GB hafıza, 1.3 inç 360×360 piksel dokunmatik ekran ve 480 mAh bataryaya sahip olan bu akıllı saat dairesel tasarımlı. Ürünün kalınlığı ise 9.8 milimetre.

Bunu da Oku: PlayStation VR’ın Sızdırılan Fiyatı Değişiyor

Çİnli firmanın üretimi olan Bluboo Xwatch’ta ayrıca GPS, barometre, nabızölçer ve yükseklik ölçme gibi özellikler de mevcut. Android Wear işletim sistemli ürün her türlü akıllı telefon ve tabletle de eşleşebiliyor. Öte yandan Bluetooth 4.1 desteği de mevcut.

Darbe, su ve toz koruması bulunan akıllı saatin ilk görüntülerinde SIM kart girişinin görünmemesinin yanı sıra Wi-Fi desteğinin bulunup bulunmadığına ilişkin bilginin olmadığını da hatırlatalım.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz