Motorola, Verve Marka Giyilebilirlerini MWC 2016’da Gösterecek!

Motorola, CES 2016’da Verve markası ile 5 yeni giyilebilir teknoloji ürününü tanıtmıştı. Motorla bu ürünleri ile birlikte MWC 2016’da da sahneden olacak.

Ocak ayı başında gerçekleştirilen CES 2016 birçok ürüne ev sahipliği yapmış ancak fuarda gösterilen bu ürünlerden bazıları tam detaylı olarak tanıtılmamıştı. Motorola’nın Verve markası da bunlardan biri. CES 2016’da 5 giyilebilir teknoloji ürünü ile yerini alan Verve ürünleri şimdi tüm detayları, çıkış tarihileri ve fiyatları ile MWC 2016‘da yer alacaklar.

Bunu da Oku : Motorola Verve Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Hakkında Detaylar!

Motorola’nın yeni Markası Verve CES 2016‘da 3 kablosuz akıllı kulaklık, 1 aksiyon kamerası ve 1 hayvan takip cihazı olmak üzere 5 yeni ürün göstermişti. Minimalist yapıları ve renkli tasarımları ile dikkat çeken bu ürünlerin isimleri ise sırasıyla Verve Retrieve (hayvan takipçisi), Verve Ones+ (akıllı kulaklık), Verve Cam (aksiyon kamerası), Verve Loop+ (akıllı kulaklık), Verve Rider+ (akıllı kulaklık) şeklinde.

Tüm ürünlerin iOS ve Android uygulaması bulunuyor. Ürüne göre GPS, suya karşı dayanıklılık sertifikası, Wi-Fi ve Bluetooth gibi teknolojiler de yer alıyor. Önümüzdeki hafta MWC 2016′da olacak olan bu ürünler hakkında daha fazla teknik detay, hangi ülkelerde satışa çıkacağı, çıkış tarihi ve fiyatlar gibi bilgiler elde edeceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz