Narrative Clip 2 İçin Geliştirme Platformu

Narrative Clip modeli ile giyilebilir kamera alışkanlığını hayatımıza sokan ürünlerden birini çıkartan şirket, Narrative Clip 2 çıkmadan geliştiricileri bir araya getirecek bir platform yaratmaya çalışıyor.

Giyilebilir kamera pazarına 2013 yılında hızlı bir giriş yapan Narrative Clip, bu kez yeni modeli ile yeniden dikkat çekmeye hazırlanıyor.

Narrative Clip 2 adıyla satışa çıkacak olan bu giyilebilir kameranın ilk versiyonundan farkının ise daha yüksek çözünürlük, 8 megapiksel kameranın dışında wi-fi desteği ile çok daha modern bir hale bürünmeye hazırlanıyor. Video çekiminin ise 1080p’den daha yüksek olarak gerçekleştirecek olan Narrative Clip 2‘nin üreticileri ürünün kullanıcılara daha iyi hizmet edebilmesi için ise şimdiden harekete geçmiş durumda.

Bunu da Oku: 8MP Kamerası ile Narrative Clip 2 Tanıtıldı!

Firma, geliştiriciler için ürün satışa çıkmadan bu özel kamera üzerinde nasıl uygulamalar gerçekleştirilebilir, ya da ürüne neler katılırsa daha başarılı olunabilirin cevabını aramaya ise çoktan başladı. Bu oluşturulan platformda aksesuar üreticilerinden kullanıcı yorumlarına kadar bir çok konusunda uzman kişiyi kullanıcılar ile buluşturarak daha iyi sonuç elde etmeye çalışacak.

Ön siparişi açılan ve Mayıs ayında dünyanın her yerine kargo ücreti olmaksızın gönderilecek olan Narrative Clip 2, siyah kırmızı ve beyaz renkleri ile satışta olacak. Ön sipariş fiyatı 199 dolar olan Narrative Clip 2 GoPro‘yu tahtından indirmeye çalışmasa da iyi bir alternatif yaratmaya devam edeği tahmin ediliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz