Paranormal Activity VR Çok Korkutacak…

Korku sinemasındaki popülaritesi bilinen Paranormal Activity serisinin sanal gerçeklik oyunu test edildi ve çok korkuttuğu onaylandı…

Sinemanın en korkutucu ve gerilim dolu filmlerinden Paranormal Activity‘nin sanal gerçeklik oyunu, IGN çalışanları tarafından oynanarak kaydedildi.

Üstte izlediğiniz görüntülerde IGN çalışanları tarafından denenen oyundaki görüntülerde her anı gerilim ve korku dolu dakikalarla başbaşa kalacağınız neredeyse garanti ediliyor. Amerikalı ünlü oyun denemeleri gerçekleştiren firması IGN‘nin çalışanları oldukça gerilimli anlar yaşadıkları bu dakikaları bu videoda birleştirdi.

Bunu da Oku: VR Başlıkla Hayalet Tren Çok Korkutacak

Bilindiği gibi İstanbul’da da gerçekleşen etkinlikte Paranormal Activity: The Ghost Dimension filminin tanıtımı sırasında HTC Vive ile VR oyunun demosu kullanıcı ile buluşturulmuştu.

Sınırı olmayan korku temasının en başarılı örneklerinden biri olduğu belirtilen oyunun HTC Vive tarafından gerçekleştirilen etkinliğine 13 yaş altı çocuklar için sakıncalı olduğu, 16 yaş altı çocuklar için ise ebeveynleri eşliğinde katılmaları gerektiği belirtiliyordu.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz