Pebble Akıllı Saatler’de İndirim Yapıldı!

Akıllı saat pazarının popüler markası Pebble bölgelere göre satışta olan tüm ürünlerinde indirim yaptı. İşte, Pebble akıllı saatlerin yeni fiyatları.

İlk çıktığından beri farklı bir şeyler yapmaya çalışan popüler akıllı saat markası Pebble yine farklı bir duruş sergileyerek tüm akıllı saat modellerinde bir indirim yaptı. Pebble‘ın yaptığı bu indirim ürünlerin satışta olduğu tüm bölgeleri kapsıyor.

Bunu da Oku : Güncelleme ile Pebble’a Yeni Özellikler!

Bölgelere göre farklı indirimler uygulayan Pebble örneğin Amerika için tüm ürünlerde 50 dolarlık , İngiltere için yüzde 30‘luk, Almanya için yüzde 30‘luk, Japonya için 50 dolarlık, Kanada için 50 dolarlık ve Çin için ise 50 dolarlık bir indirim uyguladı.

50 dolar ile yüzde 30 arasında değişen indirim tutarı 50 dolar indirilen ülkelerde Pebble Time Round’u 199 dolara, Pebble Time’ı ise 149 dolara çekti. Yüzde 30 indirim yapılan ülkelerden İngiltere’de Pebble Time Round 179 , Pebble Time Steel 199 , Pebble Time 149 , Pebble Steel 119 ve Pebble Classic 79 pounda yine yüzde 30 indirim yapılan Almanya’da ise Pebble Time Round 229 , Pebble Time Steel 249 , Pebble Time 169 , Pebble Steel 149 ve Pebble Classic 99 euroya çekildi.

Pebble‘ın yaptığı bu indirimlerin sebebi bilinmiyor ancak bu durum firmanın ya satış sayısını artırmak istediğinin ya da yeni bir modelin peşinde olduğunun göstergesi. İlerleyen günlerde de hangi seçeneğin bu duruma sebep olduğunu göreceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz