Pebble için Ödeme Kayışı Pagaré Fonlamaya Başladı!

Popüler akıllı saat markası Pebble’ın desteklediği FitPay, Pebble akıllı saatler için geliştirdiği ödeme sistemine sahip kayışı Pagaré’yi Kickstarter’da fonlamaya başladı.

Geçtiğimiz Kasım ayında Pebble CEO’su Eric Migicovsky tarafından duyurulan Pebble akıllı saatler için ödeme sistemine sahip kayış Pagaré geçtiğimiz günlerde Kickstarter’da fonlamaya başladı. Apple Pay, Android Pay ve Samsung Pay gibi mobil ve giyilebilir ödeme sistemlerine rakip olacak olan Pagaré tüm Pebble Time akıllı saatleri destekleyecek.

Bunu da Oku : Pebble Modellerine Ödeme Sistemi Geliyor!

Tamamıyla bir kayış olan Pagaré NFC tabanlı teknolojisi sayesinde ödeme sistemine sahip olmayan Pebble akıllı saatler için bir ek avantaj sağlayacak. Güvenlik konusunda da çeşitli önemlerin alındığını belirten FitPay, örneğin akıllı saatin zaman dilimini değiştirmesi durumunda ödeme sisteminin devre dışı kaldığını belirtiyor.

pagare ödeme kayış

 

Bununla birlikte Pagaré mobil uygulama üzerinden bir kez eşleştirildiğinde kullanıcı Pebble akıllı saat üzerinden ödeme yaparken akıllı telefonunun yanında taşımasına da gerek kalmıyor. İlk eşleştirmenin ardından sorunsuz bir şekilde ödemelerde kullanılabiliyor.

Kickstarter’a 120 bin dolarlık hedef ile giren Pagaré şimdiden 96 bin dolar toplamış durumda. Ürünün Kickstarter’daki satış fiyatı ise 49 dolardan başlıyor. Ürünlerin fonlamanın ardından teslim tarihi ise Temmuz olarak belirtilmiş. Pagaré’nin Kickstarter sayfasına buradan kendi resmi sayfasına ise buradan ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz