Pebble Time Modellerine Ödeme Sistemi Geliyor!

Popüler akıllı saat üreticisi Pebble, yaptığı işbirlikleri sonucunda Pebble Time modelleri üzerinden ödeme yapılmasını sağlayan yeni kayış modellerini duyurdu.

Kickstarter üzerinde rekorlar kıran akıllı saat markası Pebble, temassız ödeme sitemleri ve akıllı saat teknolojileri üzerine çalışan FitPay ve ConnecteDevice isimli iki firma ile işbirliği yaparak Pebble Time modelleri için geliştirilen ve bu akıllı saatlere ödeme sistemini getiren Pagaré isimli yeni kayışı duyurdu.

Bunu da Oku : Pebble Time Round Hakkında Her Şey!

Halihazırda herhangi bir ödeme sistemi bulunmayan Pebble Time akıllı saat modelleri Apple Pay ve Android Pay gibi ödeme sistemleri karşısında çaresiz kalıyordu. Pebble ise akıllı saatlerine NFC teknolojisi barındıran yeni kayış modeli Pagaré’yi duyurarak bir çare üretti. Siyah, kahverengi ve beyaz renk seçenekleri bulunan ödeme sistemi kayışları Pebble Time modellerinin bu pazardaki bir açığını daha kapatmış olacak.

Hatırlayacağınız üzere Pebble geçtiğimiz Mart ayında kayış geliştiricilerine 1 milyon dolarlık bir fon ayırdığını ve üzerinde farklı teknolojiler bulunan kayışların geliştirilmesini istediğini belirtmişti. Pagaré ise bu fonun ilk ürünlerinden biri.

Bunu da Oku : Pebble’dan Kayışlara 1 Milyon Dolar Destek!

 

Pebble CEO’su Eric Migicovsky‘nin yaptığı açıklamaya göre ise bu akıllı kayış sistemi, geliştirici FitPay tarafından Ocak 2016’da daha fazla markaya ulaşmak için Kickstarter üzerinden fon toplamaya başlayacak. Ürün hakkında daha fazla detaya ve fiyat bilgisine ise Ocak ayında ulaşacağız.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz