Pebble Time Ön Sipariş ile Satışa Çıkıyor!

Pebble’ın Kickstarter’da rekor kırdığı renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time, 199 dolarlık etiketi ike 22 Haziran’da ön sipariş ile satışa sunulacak. 

Kickstarter üzerinden 500 bin dolarlık bir hedef ile yola çıkan bu yolda 20 milyon dolardan daha fazla gelir elde ederek bir rekor kıran Pebble, bu rekoru tabiki renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time‘a ve meraklılarına borçlu. Pebble ise meraklılarına olan bu borcu Mayıs ayı başında Pebble Time‘ı seri üretime geçirerek KickStarter‘da bağış yapan kullanıcılara Haziran başında ulaştırarak ödedi. Şimdi ise sıra Pebble Time‘ın borcunu ödemede.

Bunu da Oku : Pebble Time Seri Üretime Başlıyor!

Pebble bu borç için ise blogundan yaptığı bir açıklama ile Pebble Time’ı 22 Haziran‘da ön sipariş ile satışa sunacağını duyurdu. Pebble Time‘a sahip olmak isteyen kullanıcılar, ön siparişi Pebble’ın geçerli olduğu ülkelerde Pebble sitesi üzerinden online olarak verebilcekleri gibi ABD’de de Best Buy mağazalarından verebilcekler. Pebble Time’ın ön sipariş fiyatı ise daha önce belirtildiği gibi 199 dolar.

Pebble Time ile birlikte tanıtılan metal kasaya sahip Pebble Time Steel‘in ne zaman satışa çıkacağı henüz bilinmezken tahminler bu akıllı saatin önümüzdeki ay satışa sunulacağı yönünde. Bu arada Pebble Time için geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS uygulamasını da buradan indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz