Pebble Time Ön Siparişi Başladı!

Pebble, Kickstarter’da rekor kıran renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time’ın satışı için ön siparişe başladı. İşte, Pebble Time ön siparişinden detaylar.

Pebble geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklama ile renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time’ı 22 Haziran’da ön sipariş ile satışa sunacağını açıklamıştı. Beklenen tarih geldi ve Pebble Time hem Pebble’ın sitesinden hem de Best Buy‘ın online mağazasından ön sipariş ile satışa sunuldu.

Bunu da Oku : Pebble Time Ön Sipariş ile Satışa Çıkıyor!

ABD’de 200 dolarlık fiyat etiketi ile ön siparişe çıkan Pebble Time sadece Best Buy’ın online mağazasından ön sipariş ile alınabiliyor. Pebble Time’ı satın almak için Pebble’ın sitesine giren kullanıcılarda satın alma için Best Buy‘a yönlendiriliyor.

İngiltere’de ise 180 paundluk etiketi ile satışa çıkan Pebble Time, burada da sadece Pebble’ın kendi sitesi üzerinden ön sipariş ile satılıyor. Best Buy gibi herhangi başka bir aracı bulunmayan İngiltere ile Kanada’nın durumu da aynı.

Ön siparişin ardından ürünlerin kullanıcıların eline ulaşma tarihi ise ABD için tahmini olarak Temmuz ayı olarak belirtilmiş durumda. Diğer ülkeler için ise tarih belli olmamakla birlikte sevkiyatın aynı zamanda olacağı belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz