Pornhub, Sanal Gerçeklik İçerik Yayınına Başladı!

Yetişkinler için popüler içerik sitesi Pornhub gelişen teknolojiye ayak uydurdu ve sanal gerçeklik cihazları için Pornhub VR kategorisini açtı.

Yetişkin siteleri arasında teknoloji hızla takip eden sitelerden biri olan Pornhub‘ın giyilebilir teknolojiye olan merakı biliniyor. Daha önce enerji yapılan hareketler sayesinde enerji üretebilen bir akıllı bileklik duyuran Pornhub şimdi de sanal gerçeklik kullanıcıları için bir yenilik duyurdu.

Bunu da Oku : Enerji Üreten Mastürbasyon Bilekliği!

Oculus Rift, HTC Vive ve PlayStation VR derken sanal gerçeklik cihazları artmaya başladı ve bu cihazlar için oluşturulan içeriklerin sayısı da doğru orantılı bir şekilde artıyor. Bu durumun son örneği ise Pornhub oldu. Site sanal gerçeklik başlıkları için oluşturulan içeriklere kullanıcıların daha kolay ulaşabilmeleri adına Pornhub VR isimli bir kategori oluşturdu.

Firmanın oluşturduğu bu kategorideki içerikler Oculus Rift, HTC Vive, Google Cardboard ve Samsung Gear VR gibi sanal gerçeklik başlıklarından izlenebiliyor. Bu durum tabiki bu cihazlardan herhangi birine sahip olanlar için geçerli.

Firma sanal gerçeklik gözlüğü olmayanları da düşünmüş ve BaDoinkVR firması ile 10 bin adetlik bir cihaz işbirliği yapmış. Bu başlıklar ise talep eden ilk 10 bin kişiye ücretsiz olarak gönderilecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz