Rio Olimpiyatları’nda Apple Watch Rüzgarı Esecek

Apple Watch için yeni kayış modelleri çıkmaya devam ediyor. Bu kez Rio Olimpiyatları için özel olarak tasarlanan kayış modelleri satışa çıkıyor.

Apple Watch‘un yeni modelini bekleyenlere firmanın cevabı hep yeni model kayışlar çıkartarak olmuştu. Firma, bu kez yine bir sürprize imza atmayarak Apple Watch için yeni kayışlar çıkarttıklarını duyurdular.

Apple’ın Apple Watch‘lar için Brezilya‘da düzenlenecek olan 2016 Rio Yaz Olimpiyatları için ülkelerin bayraklarını simgeleyen kayışlar çıkartacağı duyuruldu. Yaz Olimpiyatları için 14 farklı ülke için kayışlar tasarlanacağı ifade edilirken bu saatleri sporcuların kolunda da görmemiz mümkün olacak.

Apple Watch‘u kişiselleştirme konusunda Apple daha çok kayış değişikliklerine yer vermişti. Bu şekilde hem giyimine önem verenlere hitap etmek, hem de benzersiz olabilmek için çalıştığı bilinen Apple’ın Olimpiyat kayışları ile de çok büyük farklılık yaratacağı düşünülüyor.

apple-watch-olympic-bands-1000x667

Bunu da Oku: Apple Watch’a Üç Yeni Kayış Tasarımı Daha Geliyor

Apple’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada saatlerin sadece Brezilya’da satışa sunulacağı ifade edilirken sadece 14 ülke için bu kayışların üretilmesi ise bazı kesimler tarafından hayal kırıklığı olarak nitelendirildi. Kayışın yer aldığı ülkeler arasında ABD, İngiltere, Hollanda, Güney Afrika, Yeni Zelanda, Meksika, Japonya, Jamaika, Kanada, Çin, Brezilya, Avustralya, Almanya ve Fransa olduğunu söyleyelim.

Gelelim fiyatlarına. Bugüne kadar bir çok Apple kayışını sizlerle paylaşmıştık. Bu kez de çok ucuz olmadığını düşündüğümüz bir kayış olacak. Apple Olimpiyat kayışlarını 40 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunmayı planlıyor.

cdn.redmondpie.comwp-contentuploads201607Apple-Watch-Olympic-bands-02-67a0fad82553410322c0ed05ad39733e8a9d0132

Etiketler apple watch

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz