Samsung Galaxy S7 ve Gear 360 Beraber Geliyor

Samsung’un 21 Şubat’ta gerçekleştirmeyi planladığı Galaxy Unpacked 2016 etkinliğinde görücüye çıkaracağı Galaxy S7 tanıtımında Gear 360 kameraya da yer vereceği tahmin ediliyor.

Güney Kore devi Samsung, 2016’daki etkinliğinde sürpriz gelişmelerin yapılacağı bir tanıtım tertip ettiği iddia ediliyor. Konuşulamlara göre Samsung‘un 21 Şubat tarihinde gerçekleştireceği Galaxy S7 tanıtımında sürpriz yan ürünlerin de görücüye çıkacağı belirtiliyor.

Bunu da Oku: Facebook, 360 Derece Videoları Gear VR ve iOS’a Getirdi!

İddialara göre, Samsun’un Gear 360 adı verilen ve sanal gerçeklik destekli ürününün de tanıtılacağı yönünde. 360 derece video imkanı sunan 360 Gear‘ın fotoğraf ve video kaydı yapabildiği, bununnla beraber Android cihazlarla entegre çalışacağı ifade ediliyordu. Üzerinde 180 derece açılı tam 12 kamera bulunan ürün tek çekimle Full HD olarak hem video hem de video çekimi yapabiliyor.

Galaxy S7 kadar merak edilen ve Galaxy S7 için farklı sürprizleri de olabileceği belirtilen 360 derece 3D video kaydı yapabildiğini de hatırlatalım.

2016’nın ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen Samsung Gear 360‘ın tasarım özelliklerinin yanında fiyatının da ne kadar olacağı hala gizemini koruyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz