Samsung Gear S2 İlk Tanıtım Vidosu Yayınlandı!

Samsung yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2 için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Videoda Samsung Gear S2’nin şıklığı ve Rotary Ring özelliği ön planda.

Samsung’un yeni akıllı telefonları ile birlikte 13 Ağustos‘ta tanıttığı yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2 için bilgiler ve detaylar gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgiler ise Samsung’un akıllı saati için yayınlamış olduğu ilk tanıtım videosu içerisinde yer alıyor.

Bunu da Oku : Samsung Yuvarlak Akıllı Saati Gear S2’yi Gösterdi!

İlk tanıtım videosunu 30 saniye olarak yayınlayan Samsung bu 30 saniye içerisine birçok özellik sığdırmış. Bu özelliklerin arasında ise Gear S2‘nin saat arayüzleri, hava durumu uygulaması, dünya saatleri, kronometresi, aktivite takip uygulaması, nabız uygulaması ve uygulama ekranının nasıl olduğu yer alıyor.

Gear S2‘nin en dikkat çeken özelliği Rotary Ring‘in de kullanımının gösterildiği tanıtım videosunda bu özelliğin hem uygulamalar arasında hem de menüler arasında nasıl bir geçiş sağladığı ilk defa görülüyor. Bunların dışında metal kasası ve yuvarlak ekranı ile buradayım diyen Gear S2, Tizen işletim sisteminin de gayet kullanışlı olduğunun gösteriyor.

Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi ve detayın gelmesini beklediğimiz Samsung Gear S2 akıllı saat 3 Eylül’de IFA 2015 etkinliğinde sahnede olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz