Samsung ve Microsoft birlikte Samsung HMD Odyssey’i duyurdu

Dev teknoloji şirketleri Samsung ve Microsoft güçlerini birleştirerek yeni giyilebilir teknoloji ürünü olan Samsung HMD Odyssey‘in tanıtımını yaptı.

Giyilebilir teknoloji ürünleri son zamanlarda daha çok kullanılır hale geldi. Sanal gerçeklilik ürünleri, denemek istediğiniz fakat bir türlü yapamadığınız tecrübeleri test etmenize dahi imkan sağlıyor. İşte Samsung ve Microsoft bu amaç ile yola çıkarak sanal gerçeklilik deneyimini üst seviyelere taşıdıklarını iddia ettiği karma sanal gerçeklilik cihazı olan Samsung HMD Odyssey VR ürününü piyasaya sundu.

Üründe iki adet 3,5 (3 buçuk) inç’lik AMOLED ekran bulunuyor. Kaliteli bir görüntüye sahip olduğu temenni edilen HMD Odyssey, 1600x1440px çözünürlüğünde 90/60 Hz yenileme hızında olan cihaz kullanıcının rahat edebilmesi amacıyla iki adette kamera barındıryor.

110 derecelik görüş açısı bulunan HMD Odyssey, dahili AKG kulaklıkları sayesinde de 360 derecelik akustik ses deneyimi sunuyor.

645 gram ağırlığında olan HMD Odyssey, sene sonundan önce ABD, Çin, Kore, Brezilya ve Hong Kong’ta satışa çıkacak.

Samsung ile Microsoft’un ortak yapımı olan sanal gerçeklilik ürünü HMD Odyssey, ilk olarak 499 dolar fiyat etiketiyle raflarda olacak.

In other related articles, checkout the best social media marketing calendar tools now for businesses.

Etiketler microsoftsamsung

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz