Samsung Yuvarlak Ekranlı Akıllı Saatini Doğruladı!

Samsung yuvarlak ekranlı ilk akıllı saatini işlemci markası Exynos’un Twitter hesabından doğruladı. İşte, ilk yuvarlak ekranlı akıllı saaatten detaylar. 

2015 yılı başından beri Samsung‘un yeni bir akıllı saat çıkaracağını ve çıkacak olan bu akıllı saatinde yuvarlak bir tasarıma sahip olacağını konuşuyoruz. Samsung’dan gelen her bir haberde bu akıllı saatin bir detayı yer alsa da tam olarak budur diyebileceğimiz bir haber gelmemişti. Samsung’un işlemci markası Exynos‘un Twitter hesabından paylaşılan bir görsel ise işte Samsung’un yuvarlak ekranlı akıllı saati dedirtti.

Bunu da Oku : Samsung’un Sonraki Saati Oval Olacak!

SamsungExynos hesabı üzerinden paylaşın bu görselde, sağda koşan bir bayan ve solda da bir akıllı saatin yuvarlak ekranı yer alıyor. Tweet‘in içeriğinde ise “Exynos tabanlı giyilebilir, sizin nabız bilgileriniz ile birlikte aktivitelerde gelişiminiz için size yardımcı olur. ” ifadesi yer alıyor. Buradan uzun süredir konuştuğumuz Samsung‘un hem yuvarlak ekranlı akıllı saatini hem de akıllı saati için verdiği aktivite takipçisi ve nabız ölçer gibi özellik bilgilerini görüyoruz.

Özetle Samsung yuvarlak ekranlı akıllı saatini doğrulayarak yeni akıllı saatinde işlemci olarak kendi markası olan Exynos’u ve spor odağında aktivite takip özellikleri ve nabız ölçerin yer alacağını doğruladı diyebiliriz. Bakalım ilerleyen zamanlarda Samsung’dan yeni akıllı saati hakkında neler duyacağız. Gelecek ilk bilgilerin ise IFA 2015‘de gelmesi bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz