Suunto Spartalı Spor Bilek HR

Suunto Spartan Sport Wrist HR, Suunto Spartan Sportmultisport GPS seyretmesini her şeyden önce, bir başka şeyden uzakla- yor: Finlandiya şirketinin ilk optik kalp atış hızı sensörünü paketliyor.

Garmin ve Polar gibi, Suunto bileğinizin kalp atış hızı denetimini tanıtmak için vakit ayırdı, ancak şimdi göğüs kemerini geride bırakmaya ikna edebilecek veriler sunabilmek için yeteli tekniğin var olduğunu düşünüyor.

Suunto Spartalı saatlerin Suunto Spartan Ultra’dan daha ucuza mal olan £ 400 ödemek zorundasınız ve bu durum Garmin Fenix ​​5’e kıyasla daha uygun bir seçenek haline getiriyor ve kabaca Yaşlanma ile aynı fiyata, yine de harika, Polar V800. Sonuç: Eğer bir tane satın almayı düşünüyorsanız, muhtemelen spor takibi konusunda oldukça ciddiyseniz ve karışıklığa atılan bazı akıllı gözetleme ve fitness izleyici benzeri özelliklerden de hoşlanmıyorsunuzdur.

Bunu da Oku: HTC Vive, Oculus, PlayStation VR Karşılaştırıldı

Bilek HR de doğru kalp atış hızı verilerini sağlar mı? Sporu kullanarak yaşadığımız sorunlar ve böcekleri telafi ediyor mu? Öğrenmek için son birkaç haftadır beraber yaşıyoruz.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Spartalı Spor Bilekliği, Sport’un hemen hemen aynı bir klonudur, ancak kalp atış hızı monitöründen ayıran birkaç küçük şey vardır – kardeşi yok.

Yine büyük yuvarlak dokunmatik ekran, yan üç fiziksel düğme ve bilek etrafında tutan yumuşak bir dokunuş silikon kauçuk kayış var. Ayrıca aynı su yalıtımını (100m) sunar; böylece bir daldırma için kullanabilirsiniz. Burada göze çarpan bir değişiklik, eksik fırçalanmış metalik çerçeve, şimdi de daha hafif bir siyah çelik çerçeve ile değiştirildi. Bilek HR’sini mavi, sakura (pembe) veya renkleri karıştırmak için değiştirilebilir kayışlarla siyah seçebilirsiniz. Garmin Fenix ​​5 gibi bir şeye karşı koyun ve karakteri yok, çok sıradan bir spor izleyicisi hissedin.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz