Tommy Hilfiger’dan Apple Watch’a Özel Tasarım

İkincisi merakla beklenen Apple Watch, yeni ürününü piyasaya sürmeden önce yeni kayış tasarımları ile kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışıyor.

Apple Watch, ikinci nesil akıllı saatin çıkmasından önce çeşitli farklılıklar yaratabilecek çözümler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Apple Watch 2‘nin beklendiği şu günlerde firma, bilindiği gibi çeşitli anlaşmalar yaparak şık kayışlar çıkartarak müşterilerinin dikkatini çekmeye çalışıyordu. Geçtiğimiz günlerde Hermes marka kayışın tanıtılmasının ardından bu kez Tommy Hilfiger markası Apple Watch ile buluşacak.

Bunu da Oku: Apple Watch Hermes Online Satışta

Apple Watch şıklığı ile buluşacak olan Tommy Hilfiger markasının, yapılan anlaşmadan dolayı heyecanlı olduğu ve yeni kayışı ile Apple Watch‘un önümüzdeki dönemde gerçekleşecek New York Moda Haftası‘nda görücüye çıkacağı ifade ediliyor. Ancak bu gösterinin ise özel VIP konuklara olacağını söyleyelim.

Fashion GPS Radar uygulaması ile etkinlik alanında davet alanlar Tommy Hilfiger‘ın bu şovuna katılarak özel tasarımı ilk kez görenler arasında yer alabilecek. Söylentilere göre Tommy Hilfiger‘ın da yakın zamanda sadece kendi mağazalarında satılacak olan akıllı saatler üreteceği konuşuluyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz