Üç Büyük Uygulama Apple Watch’ı Geride Bıraktı

Hemen hemen hemen her Apple cihazınız gibi, Apple Watch de geliştiriciler tarafından güçlü bir uygulama desteği vardır. Mevcut binlerce uygulama mevcut, ancak son birkaç hafta içinde giyilebilir cihazdan birkaçı dikkat çekti.

Apple Insider’a göre, Google Haritalar, Amazon ve eBay’in hepsi Apple Watch için uygulamalar yaptı, ancak son birkaç haftadır hepsi çekildi. Bazı önemli hizmetlerden dolayı ihmal oldukça dikkat çekicidir.

Amazon ve Google Haritalar uygulaması başlamak için çok az şey yaptı. Google Haritalar, Apple Watch için doğal Apple Haritalar uygulamasının yapabileceği şeyin sadece bir kısmını yaptı. EBay uygulaması biraz daha kullanışlıydı, böylece kullanıcılar teklif konusunda uyarıda bulundu.

Bunu da Oku: Bisikletçiler Yakında Savaş Pilot Teknolojisinden Yararlanabilir

Rapor sonrasında Apple Insider her üç şirkete de ulaştı ancak yalnızca Google, Apple Watch için destek eksikliğini açıklayan bir açıklama ile yanıt verdi.

“Apple Watch desteğini en son iOS sürümümüzden kaldırdık, ancak gelecekte tekrar desteklemeyi umuyoruz” diye yorumladı Google.

Amazon ya da eBay aynı şeyi yapıyor ya da platformu hep birlikte terk etmeye karar verdiler ya da söylemedi.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Harun Gürcan

Harun Gürcan

1997 yılında Antalya'da doğdum İlk ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra eğitim için Ankara'da ikamet etmeye başladım. Şuan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konsrvatuvarında 2. sınıf öğrencisiyim.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz