Vestel’den Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik Geliyor!

Yerli teknoloji devlerinden Vestel, büyük bir stant ile MWC 2016’da yerini aldı. Vestel bu stantta akıllı telefonları ile birlikte üzerinde çalıştığı akıllı saat ve akıllı bileklik prototiplerini de gösterdi.

MWC 2016 hem mobil ürünler hem de giyilebilir teknoloji ürünleri açısından oldukça bereketli geçiyor. Ülkemizin de mobil alanda ürünler geliştiren yerli markası Vestel‘de mobil ürünlerini göstermek üzere MWC 2016‘daydı. Firma burada henüz geliştirilme aşamasında olan akıllı saat ve akıllı bileklik prototiplerini de gösterdi.

Bunu da Oku : Epson’dan Yeni Akıllı Gözlük!

vestel akıllı saat

MWC 2016‘da Vestel Venus marka akıllı telefonlarını ve yeni akıllı telefon prototiplerini gösteren Vestel aynı zamanda burada adı ilk olarak Vestel için 2013 yılında duyulan akıllı saat ve fitness takipçisi akıllı bileklik prototipini de gösterdi. Bu prototipler ile birlikte giyilebilir teknolojiler için bir de akıllı kulaklığı bulunan Vestel’in MWC 2016‘da birçok ürünü bulunuyor.

Ürünler prototip oldukları için henüz bir bilgi bulunmuyor ancak Vestel akıllı saat Pebble Time Round benzeri yuvarlak bir tasarıma sahip, fitness takipçisi Vestel akıllı bileklik ise Xiaomi Mi Band benzeri ve oldukça kemikli bir tasarım sahip. Ancak bu tasarımlara çok fazla alışmamak lazım zira bu tasarımlar ürünlerin hala geliştiriliyor olması ile farklılaşacaktır.

vestel akıllı bileklik

Vestel’in sadece akıllı saat ve akıllı bileklik değil giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde sanal gerçeklik gözlüklerine de sıcak baktığını MWC 2016‘da belirttiğini ekleyelim. ShiftDelete.net’in olay yerinden çektiği görüntüleri ve ürün prototiplerini görmek için ise yukarıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Kaynak : ShiftDelete.net

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz