watchOS 2.2 Beta Yayınlandı!

Apple geliştiriciler için iOS 9.3 beta ile birlikte akıllı saati Apple Watch işletim sisteminin yenisi olan watchOS 2.2 betayı da yayınladı.

Teknoloji devi Apple dün gece yaptığı bir güncelleme ile geliştiriciler için mobil cihazlarında iOS 9.3 betayı ve watchOS 2.2 betayı yayınladı. Akıllı saati Apple Watch için yayınlanan watchOS 2.2 beta tam sürümün yayınlanması ile birlikte bazı yeni özellikler getirecek.

Bunu da Oku : Apple Watch’a Mekanik Rakip Swiss Alp Watch 

watchOS 2.2’nin gelmesi ile birlikte iPhone kullanıcıları bundan böyle birden fazla Apple Watch’u tek bir iPhone cihazı üzerinden eşleyebilecek. Mevcut sistem ise sadece bir Apple Watch’un bir iPhone üzerinden eşlenmesine izin veriyor. watchOS 2.2 ile gelecek diğer özellikler arasında ise Apple Watch’un artık yön tarifi yapabileceği ve harita üzerinden mekan gösterebileceği yer alıyor. Aktivite takibinde de iyileştirmeler yapacak olan yeni güncelleme 3. parti uygulamalar ile aktivite takip bilgilerinin paylaşılmasına izin verecek.

watchOS 2.2’nin ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmasa da geliştiriciler iOS 9.3 beta yüklü iPhone’ları üzerinden watchOS 2.2 betayı yükleyebiliyorlar. Normal kullanıcılar ise watchOS 2.2’yi bitaz daha beklemek zorunda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz