Xiaomi Mi Band 2 Ortaya Çıktı, Yalanlandı!

Çinli mobil devlerinden Xiaomi’nin akıllı bilekliği Mi Band’ın ikincisinin geleceği bir görsel ile iddia edildi. Bilekliğin üretimini yapacak firma ise böyle bir akıllı bilekliğin olmadığını açıkladı.

Mobil pazarda dünya liderlerinden biri olan Xiaomi, giyilebilir teknolojilerde akıllı bilekliği Mi Band ile de pazarı kasıp kavurmuş ve 6 milyonluk bir satış yaptığını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Xiaomi Mi Band 2 olduğu iddia edilen bir görsel paylaşıldı ve bazı özelliklerde açıklandı.

Bunu da Oku : Xiaomi Mi Band 6 Milyon Sattı!

Yayınlanan görsele göre Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik ilk versiyonun aksine bir dokunmatik ekrana ve NFC teknolojisine sahip olacak dendi. Xiaomi meraklıları ise bu özellikler sayesinde akıllı bilekliğin daha iyi bir hale geleceğini ancak maliyetin artacağını belirtmiş ve eğer satış fiyat maliyete göre iyi bir konumda olursa yine satış rekorları kıracağını konuşmaya başlamıştı.

xiaomi mi band 2

Ancak dün öyle bir açıklama yapıldıki tüm beklentiler yerle bir oldu. Bu açıklamayı yapan isim ise Xiaomi Mi Band 2 akıllı bilekliğin üretimini yapacak firma olan Huami‘nin CEO’su Huang Wang. Wang yaptığı açıklamada Mi Band 2 çalışmalarının başladığını ancak ortaya çıkan görselin Mi Band 2’ye ait olmadığını belirtti.

Gelecek Mi Band 2 için ise bilgi vermeyen Wang‘ın Xiaomi yetkililerinden önce açıklama yapması ise ayrı bir handikap. Bakalım ilerleyen günlerde Xiaomi Mi Band 2 için ne gibi bilgilere göreceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz