Xiaomi Patronu Mi Band 2’yi Sızdırdı!

Xiaomi’nin üçünü nesil Mi Band akıllı bilekliği firmanın patronu Lei Jun tarafından sızdırıldı. Xiami Mi Band 2’nin en dikkat çeken yanı ise üzerinde bir ekran yer alması.

Çinli mobil üretici Xiaomi giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde bulunan akıllı bilekliği Mi Band ile milyonlarca satmış ve geçtiğimiz yılın sonunda da ürüne nabız ölçer özelliğini ekleyerek Mi Band Pulse ya da diğer adıyla Mi Band 1S olarak yenilemişti. Şimdi ise şirketin 3. nesil Mi Band üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Bunu da Oku : Xiaomi Mi Band 10 Milyondan Fazla Sattı!

Xiaomi CEO’su yani patronu Lei Jun bir yemekten paylaştığı video ile ortaya çıkan Xiaomi Mi Band 2 kısa sürede internete yayıldı ve ürünün birkaç özelliği de bu sayede açıklandı. Hali hazırda görsellerden de görüldüğü üzere Mi Band 2 saati ve çeşitli bildirimleri gösterebileceği bir ekran ile gelecek. Bununla birlikte üzerinde bir de buton yer alan yeni akıllı bileklik tasarım olarak da önceki nesillere göre biraz daha büyük bir yapıda.

Üzerinde ekranın bulunması ise daha büyük bir bataryaya da sahip olan Mi Band 2‘nin birçok renk seçeneği ile birlikte yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor. Bakalım Xiaomi, yeni akıllı bilekliğini de fiyat performans ürünü olarak çıkarabilecekmi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz