Alıntı ve Yeniden Kullanma Bildirimi

Wearlogy.com olarak oluşturulan içeriğin serbest bir şekilde dolaşması ve kullanılmasını destekliyoruz. Ancak bu durumun fikri mülkiyet hakları çerçevesinde emek hırsızlığı yapılmadan gerçekleşmesini isteriz. Bu yüzden aşağıdaki kurallara uyulduğu sürece Wearlogy.com adresinde yer alan ve yayınlanan içerik bir başka site ya da mecrada yayınlanabilir.

  1. İlgili haber veya içerik tamamıyla kopyalanarak alınmalı, üzerinde değişiklik yapılmamalıdır. İçeriğin bir kısmı ancak ilgili habere atıfta bulunarak yapılmalı ve bir kısmı da olsa değişiklik yapılan yazılar yayınlanmamalıdır.

  2. Alınan haber eğer sitede paylaşılacaksa ilgili haber veya içerik için eklenen siteden doğrudan bir bağlantı (aktif link) verilmelidir.

  3. Alınan haber basılı yayın, dergi, gazete vb. mecralarda yayınlanacaksa haber altında site ismi (www.wearlogy.com) belirtilmelidir.

Yukarıdaki kurallara uyulduğu sürece Wearlogy.com adresinden istenilen haber ve içerik paylaşılabilir. Wearlogy.com ve içerikleri, içerik ve emek hırsızlığına karşı Creative Commons BY-NC-ND ile lisanslanmıştır.

wearlogy.com – 01.09.2014