Reklam

Wearlogy.com olarak akıllı saat, akıllı bileklik ve sanal gerçeklik gözlüğü başta olmak üzere tüm giyilebilir teknoloji ürünleri hakkında haber, inceleme ve foto galeri gibi içerikler hazırlayan dinamik ve sürekli gelişim içerisinde olan bir siteyiz.

Siz de hedef kitleniz doğrultusunda Wearlogy.com’a reklam vermek isterseniz aşağıda bulunan reklam çözümlerimizden ya da kendi reklam fikirleriniz ile bize ulaşabilirsiniz.

Banner Reklam

Sitemize, hem ana sayfada hem de diğer sayfalarda bulunan ve logo yanı 728 x 90 boyutunda, yine hem ana sayfada hem de diğer sayfalarda bulunan sağ sütun 300 x 250 boyutunda, sadece ana sayfada manşet altında bulunan 700 x 90 boyutunda, sadece içerik içerisinde ve alt kısmında bulunan 700 x 90 boyutunda ve hem anasayfa sağ sütun hem de diğer sayfalarda sağ sütunda 125 x 125 boyutunda farklı reklam boyut seçenekleri ile banner reklam verebilirsiniz.

Altta bulunan görsellerde mavi, yeşil, turuncu ve mor renkli bölgelere reklam alanlarımızı temsil etmektedir. (Görsellere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.)

 reklam1

  reklam2

Tanıtıcı Yazı

Giyilebilir teknolojiye dair herhangi bir ürün, hizmet ya da içeriğiniz bulunuyorsa tanıtımını yapmak için sitemize tanıtıcı yazı reklamı verebilirsiniz.

Kategori Sponsorluğu

Wearlogy.com’da yer alan çeşitli içerik kategorilerinden, ürün ya da hizmetinize uygun olanına göre o kategoriye sponsor olabilirsiniz. Ürün ya da hizmetiniz belirlenen kategoride yer alacak ve kategori markanız ile anılacaktır.

Mikro Site

Ürün ya da hizmetiniz için Wearlogy.com’da bir mikro site oluşturarak markanızı daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. Oluşturulacak olan mikro sitenin içeriği Wearlogy.com tarafından oluşturulacak olup belirlenen içerikler yayınlanacaktır.

Tüm bu reklam seçenekleri için ve sizin reklam fikirleriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.